Kitap Bastırmanın Hızlı ve Hesaplı Adresi: Kitabafon

Kitabafon, kitap bastırmak isteyen yayınevleri ve yazarlar için hem çok hesaplı hem de çok hızlı çözümler sunuyor.

Kitap yayınlamanın maliyetlerini ve baskı adetlerini minimum seviyelere indiren Kitabafon ile 250, 500 ve 1000 adet kitap baskılarında ofset baskı kalitesine kavuşacaksınız. Az adetli kitap baskılarında dijital baskıya karşı ofset baskı avantajını en hesaplı fiyatlarla sunan Kitabafon, kitap basımına yeni bir anlayış getiriyor.

Yayınevleri Kitabafon’u Çok Sevecek

Yayınevleri için özel çözümler sağlayan Kitabafon, özellikle 1000 adet kitap baskı fiyatlarında çok avantajlı fiyatlar sunuyor. Kitabafon’un yayınevleri için getirdiği en önemli yeniliklerden birisi az adetli kitap baskısı. 250, 500 ve 1000 adet ofset baskı seçeneği ile yayınevlerini büyük baskı adetlerinden kurtarıyor. Böylece yayınevleri istediği zaman minimum adette kitaplarını yayınlayabilecek.

Az Adetli Kitap Basımında Ofset Baskı Kalitesi

Kitap çıkarmayı düşünen fakat matbaaların belli bir adet altında kitap baskısına çözüm getirmediğinden dijital baskı ile az adetli kitap baskısı yaptıran yayınevleri ve bireysel yayıncılara güzel bir haberimiz var. Kitabafon, az adetli kitap basımlarında ofset baskı teknolojisini kullanıyor. Bu sayede kitaplarınız daha uzun ömürlü olacak

Kitabafon İle Stok Maliyetlerinin Önüne Geçin

Yayınevleri için ekonomik çözümler getiren Kitabafon, sizleri yüksek stok maliyetlerinden de kurtarıyor. Kitabafon, 250, 500 ve 1000 adet ofset baskı teknolojisini kitap basımı için hizmete sunarak yayınevlerine büyük bir avantaj sağlıyor.

Kitabafon İle Kitap Baskı Fiyatlarını Anında Hesaplayın

Kitap baskı fiyatlarını Kitabafon ile anında hesaplayabilirsiniz. Baskı fiyatlarını görebilmeniz için hemen üyelik oluşturun. Kitabınızın sayfa sayısını, baskı adedini, kitap ölçüsünü girip kitap dokümanlarını yükleyin. Hepsi bu kadar. Baskı fiyatını hemen görebilirsiniz.

Kitabafon İle Hızlı Kitap Basımı, Hızlı Teslimat

Kitabafon baskı siparişinizi aldıktan sonra gerekli baskı öncesi kontrollerini yapıp hemen kitabınızı baskıya alır. Kısa sürede baskısı yapılan kitabınız hızlı bir şekilde adresinize teslim edilir.

Yayınevleri Kitabafon için daha fazla bilgiye hazırladığımız özel sayfamızdan ulaşabilir. Bireysel yayıncılar ise daha fazla bilgiyi onlar için hazırladığımız sayfamızdan inceleyebilir.

Kitabafon olarak kitap baskı sektörü için yeniliklerimiz devam edecek.

0