0212 412 1700

info@kitabafon.com

Kitabafon hayallerinizi gerçekleştiriyor.

Kitabafon, yazarlara eserlerini ofset baskı kalitesiyle kitaba dönüştürme fırsatını veriyor. Kitabınızı ofset baskı teknolojisiyle 250, 500 ve 1000 adet bastırabilme imkanı sağlayan kitabafon size hem zaman kazandırıyor hem de kaliteli baskı ve sunduğu alternatifli baskı adet seçenekleriyle işinizi kolaylaştırıyor.

Kitabafon ayrıcalıklarından faydalanmak için hemen bireysel üyelik oluşturun. Kitabınızı da yükledikten sonra ödemenizi yapın. Bundan sonrası Kitabafon’un işi. Evet bu kadar kolay. Çok kısa bir süre içerisinde kitabınız adresinize teslim edilecek.

Kitabafon hayallerinizi gerçekleştirirken hayatınızı da kolaylaştırıyor.

Üyelik Oluştur

Kitabafon avantajlarından yararlanmak ve sipariş verebilmek için hemen bir üyelik oluştur. Formda istenen bilgileri doldur ve üyelik türünden Bireysel'i seçerek işlemini tamamla.

Kitabını Yükle

Üyeliğini oluşturduktan sonra Sipariş Ver'e tıkla. Kitap (Bireysel) bölümünden kitabının ebadını ve sayfa sayısını belirleyerek kitap pdfini yükle.

Ödemeni Yap

Sepete Ekle'yi tıklayarak ödeme aşamasına geç. Ödeme Yap'ı seçerek fatura ve adres bilgilerini girdikten sonra sipariş tutarını kredi kartı veya havale/eft ile yap.

Kitabını Bastır

Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra kitabın baskı işlemine alınacak ve
kitabafon kitabını en kısa sürede adresine teslim edecek.

0